13,030
edits
No edit summary |
|||
Line 41: | Line 41: | ||
!Price | !Price | ||
|- | |- | ||
|Tiny Soul Tomato||¥800 | |[[Tiny Soul Tomato]]||¥800 | ||
|- | |- | ||
|Scapegoat Eggplant||¥3500 | |[[Scapegoat Eggplant]]||¥3500 | ||
|- | |- | ||
|Return Daikon||¥900 | |[[Return Daikon]]||¥900 | ||
|- | |- | ||
|Tetracorn||¥2300 | |[[Tetracorn]]||¥2300 | ||
|- | |- | ||
|Makaracorn||¥2300 | |[[Makaracorn]]||¥2300 | ||
|- | |- | ||
|Hiranya Cabbage||¥1600 | |[[Hiranya Cabbage]]||¥1600 | ||
|- | |- | ||
|Red Paprika||¥2000 | |[[Red Paprika]]||¥2000 | ||
|- | |- | ||
|White Paprika||¥2000 | |[[White Paprika]]||¥2000 | ||
|- | |- | ||
|Blue Paprika||¥2000 | |[[Blue Paprika]]||¥2000 | ||
|- | |- | ||
|Green Paprika||¥2000 | |[[Green Paprika]]||¥2000 | ||
|- | |- | ||
|Crack Wheat||¥950 | |[[Crack Wheat]]||¥950 | ||
|- | |- | ||
|Bead Melon||¥9800 | |[[Bead Melon]]||¥9800 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 71: | Line 71: | ||
!Price | !Price | ||
|- | |- | ||
|Tomato Seedling||¥500 | |[[Tomato Seedling]]||¥500 | ||
|- | |- | ||
|Eggplant Seedling||¥3000 | |[[Eggplant Seedling]]||¥3000 | ||
|- | |- | ||
|Daikon Seedling||¥500 | |[[Daikon Seedling]]||¥500 | ||
|- | |- | ||
|Barrier Corn||¥2500 | |[[Barrier Corn]]||¥2500 | ||
|- | |- | ||
|Cabbage Seedling||¥1800 | |[[Cabbage Seedling]]||¥1800 | ||
|- | |- | ||
|Wall Paprika||¥2300 | |[[Wall Paprika]]||¥2300 | ||
|- | |- | ||
|Wheat Seedling||¥1000 | |[[Wheat Seedling]]||¥1000 | ||
|- | |||
|[[Melon Seedling]]||¥5000 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{End}} | {{End}} |
edits