User:Rman41/Sandbox3: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{ | {| class="wikitable" | ||
| | !Skill | ||
| | !Image | ||
| | !Effect | ||
| | !Location | ||
| | |- | ||
| | |{{Data/Skill/SMTSP|Mabufu}} | ||
| | |[[File:SMTSP Mabufu Unlocked Sprite.png]] | ||
| | |{{Data/Skill/SMTSP|Mabufu|effect}} | ||
| | |[[Ruin]] | ||
| | |- | ||
| | |{{Data/Skill/SMTSP|Maragi}} | ||
| | |[[File:SMTSP Maragi Unlocked Sprite.png]] | ||
| | |{{Data/Skill/SMTSP|Maragi|effect}} | ||
| | |[[Power (Location)|Power]] | ||
}} | |- | ||
|{{Data/Skill/SMTSP|Mazio}} | |||
|[[File:SMTSP Mazio Unlocked Sprite.png]] | |||
|{{Data/Skill/SMTSP|Mazio|effect}} | |||
|[[Power (Location)|Power]] | |||
|- | |||
|{{Data/Skill/SMTSP|Mazan}} | |||
|[[File:SMTSP Mazan Unlocked Sprite.png]] | |||
|{{Data/Skill/SMTSP|Mazan|effect}} | |||
|[[Greed]] | |||
|- | |||
|{{Data/Skill/SMTSP|Demonica Suit}} | |||
|[[File:SMTSP Demoneeho Unlocked Sprite.png]] | |||
|{{Data/Skill/SMTSP|Demonica Suit|effect}} | |||
|[[Greed]] | |||
|} |