Nemechi: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 153: | Line 153: | ||
|<center>51</center> | |<center>51</center> | ||
|<center>4 (Female)</center> | |<center>4 (Female)</center> | ||
|<center> | |<center>300</center> | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |- | ||
Line 161: | Line 161: | ||
|<center>53</center> | |<center>53</center> | ||
|<center>4 (Male)</center> | |<center>4 (Male)</center> | ||
|<center> | |<center>300</center> | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |- | ||
Line 169: | Line 169: | ||
|<center>54</center> | |<center>54</center> | ||
|<center>4 (Female)</center> | |<center>4 (Female)</center> | ||
|<center> | |<center>300</center> | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |- | ||
Line 177: | Line 177: | ||
|<center>56</center> | |<center>56</center> | ||
|<center>4 (Male)</center> | |<center>4 (Male)</center> | ||
|<center> | |<center>300</center> | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |||
|<center>[[Yama]]</center> | |||
|<center>[[Fury]]</center> | |||
|<center>Light-Chaos</center> | |||
|<center>60</center> | |||
|<center>5 (Female)</center> | |||
|<center>300</center> | |||
|— | |||
|- | |- | ||
|<center>[[Cerberus]]</center> | |<center>[[Cerberus]]</center> | ||
Line 185: | Line 193: | ||
|<center>61</center> | |<center>61</center> | ||
|<center>4 (Male)</center> | |<center>4 (Male)</center> | ||
|<center> | |<center>300</center> | ||
|Unknown | |Unknown | ||
|- | |- | ||
|<center>[[Cherub]]</center> | |||
|<center>[[Divine]]</center> | |||
|<center>[[]]</center> | |<center>Neutral-Law</center> | ||
|<center>[[]]</center> | |<center>65</center> | ||
|<center></center> | |<center>5 (Male)</center> | ||
|<center></center> | |<center>300</center> | ||
|<center></center> | |||
|<center> | |||
|— | |— | ||
|- | |- | ||
--> | |<center>[[Odin]]</center> | ||
|<center>[[Deity]]</center> | |||
|<center>Light-Law</center> | |||
|<center>66</center> | |||
|<center>5 (Male)</center> | |||
|<center>300</center> | |||
|Unknown | |||
|- | |||
|<center>[[Albion]]</center> | |||
|<center>[[Entity]]</center> | |||
|<center>Light-Neutral</center> | |||
|<center>70</center> | |||
|<center>5 (Female)</center> | |||
|<center>300</center> | |||
|Unknown | |||
|- | |||
|<center>[[Thor]]</center> | |||
|<center>[[Kishin]]</center> | |||
|<center>Light-Chaos</center> | |||
|<center>72</center> | |||
|<center>5 (Female)</center> | |||
|<center>500</center> | |||
|Unknown | |||
|- | |||
|<center>[[Mada]]</center> | |||
|<center>[[Vile]]</center> | |||
|<center>Dark-Law</center> | |||
|<center>77</center> | |||
|<center>5 (Male)</center> | |||
|<center>500</center> | |||
|Unknown | |||
|- | |||
|<center>[[Lucifrost]]</center> | |||
|<center>[[Herald]]</center> | |||
|<center>Light-Law</center> | |||
|<center>81</center> | |||
|<center>5 (Female)</center> | |||
|<center>500</center> | |||
|Obtain 2500 D-Souls | |||
|- | |||
|<center>[[Izanami]]</center> | |||
|<center>[[Megami]]</center> | |||
|<center>Light-Law</center> | |||
|<center>83</center> | |||
|<center>5 (Male)</center> | |||
|<center>500</center> | |||
|Obtain 2500 D-Souls | |||
|} | |||
==Gallery== | ==Gallery== | ||
<gallery> | <gallery> |