963
edits
mNo edit summary |
m (→Casting) |
||
Line 82: | Line 82: | ||
===Casting=== | ===Casting=== | ||
{{Casting}} | {{Casting}} | ||
| | | [[Jin (Devil Children)|Jin]] || Kazuhiro Shindō | ||
|- | |||
| [[Akira (Devil Children)|Akira]] || Miyano Mamoru | |||
|- | |||
| [[Rena]] || Rumi Shishido | |||
|- | |||
| [[Ami Kashihara|Ami]] || Hiroko Kasahara | |||
|- | |||
| [[Rand]] || Yū Mizushima | |||
|- | |||
| [[Gale (Devil Children)|Gale]] || Hiroshi Tsuchida | |||
|- | |||
| [[Nemea]] || Masami Suzuki | |||
|- | |||
| [[Azrael]] || Taiten Kusunoki | |||
|- | |||
| [[Kudlak]] || Mitsuo Iwata | |||
|- | |||
| [[Ranga]] || Chisa Yokoyama | |||
|- | |||
| [[Skuld]] || Mika Kanai | |||
|- | |||
| [[Urd]] || Yuki Nakako | |||
|- | |||
| [[Belzandy]] || Mio Noguchi | |||
|- | |||
| [[Redcap]] || Shigeru "Chō" Nagashima | |||
|- | |||
| [[Issitoq]] || Akiko Kobayashi | |||
|- | |||
| [[Shun]] || Shō Hotta | |||
|- | |||
| [[Judy]] || Namiki Noriko | |||
|- | |||
| [[Remiel]] || Eisuke Tsuda | |||
|} | |} | ||
edits