58
edits
mNo edit summary |
No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
| {{Link|Game|ddsat1}} || Finished || PS2 | | {{Link|Game|ddsat1}} || Finished || PS2 | ||
|- | |||
| {{Link|Game|ddsat2}} || Playing || PS2 | |||
|- | |- | ||
| {{Link|Game|p5r}} || Finished || PS4 | | {{Link|Game|p5r}} || Finished || PS4 | ||
|- | |||
| {{Link|Game|p5s}} || Dropped || PS4 | |||
|- | |||
| {{Link|Game|smt5v}} || Playing || Switch | |||
| | |||
|} | |} |
edits